Çelenkler 

Çelenk, boyutu 2.5 metre ile 3 metre arasında değişen ayaklı görkemli çiçeklere denir. Özel günlerin vazgeçilmezi gösterişli çelenkler, aynı zamanda gönderen kişiyi ve firmayı temsil eder. Çelenkler, cinyalar, karanfiller, lilyumlar, glayöller, gerberalar ve çeşit çeşit renkli ve göze çarpan çiçekler kullanılarak hazırlanır. Çelenkler farklı organizasyonlara göre farklı şekillerde hazırlanır. Çelenk üzerine kullanılan çiçekler uzun ömürlü ve farklı hava koşullarına dayanıklı olanlar arasından seçilir. Çelenk göndererek sadece alıcı kişiye bir jest yapmış olmayız, durum ve koşullara göre gönderilen çelenkler gönderen şahsı ve firmayı temsil etmesinden dolayı aynı zamanda şık bir tanıtım aracıdır. Çelenkler üzerine uzun beyaz şerit takılır ve şeritte büyük puntolar ile çelenk gönderen kişi ve logolu firma isimleri yazılır. Çelenk siparişi vermek İzmir Çiçekçilik online sipariş adresi ile oldukça kolaydır. En güzel ve tazen çiçekler ile farklı bütçelere uygun olarak hazırlanan birinci kalite çelenk modelleri arasında beğendiğinizi seçip, hazırlanan çelengi teyit ettikten sonra dilediğiniz gün ve saatte adrese teslimatını sağlayabilirsiniz. Güvenilir çiçekçi, İzmir Çiçekçilik ile online çelenk siparişleriniz şıklık ve kalite esas alınarak hazırlanmaktadır.

Düğün Çelenkleri

Düğün çelenkleri, sevdiklerimizin düğününe gönderdiğimiz şık ve gösterişli çiçek tasarımlarıdır. Yaklaşık 3 metre boyunda düğün çelenkleri, düğüne, nikaha uygun olarak canlı ve cıvıl cıvıl çiçekler kullanılarak hazırlanır. Bahar düğününe, yaz düğününe, kış düğününe göre hazırlanan çelenklerde mevsim koşullarına göre farklı çiçek kullanılır. Yaz düğünü çelenkleri, sıcak hava koşularına daha dayanıklı cinyalar, karanfiller kullanılarak hazırlanır. Hava koşullarına göre çelenkleri yağmurdan ve tahribattan korumak amaçlı jelatinler ve koruyu malzemeler kullanılır. Düğüne çelenk göndermek gelenekselleşmiştir. Düğün alanını canlandıran, güzel dileklerin, temennilerin, tebrik ve kutlama mesajlarının iletilmesine aracılık eden düğün çelenklerini, sevdiğimiz dostlarımızın düğün organizasyonlarına ve nikah törenlerine göndermek önem arz eder. Düğün çelengi armut model veya sütun şeklinde olabilir. Düğün çelengine gelin duvağı ve sepet ismi de verilir. Düğün çelengi süslemesi talebe göre tüller, kurdeleler veya dekoratif yeşillikler ile süslenebilir. 

Açılış Çelenkleri

Bir dostumuz yeni bir iş yeri açtığında veya iş dünyasında yeni bir adım attığı zaman tebriklerimizi ve güzel temennilerimizi iletmek, destek olmak isteriz. Yeni bir adım, yeni başlangıçtır ve iyi bir başlangıç yapmak kişiyi yeni adımlar atmaya ve yeni başarılara yönlendirir. Açılış çelengi, sizleri ve firmanızı en iyi şekilde temsil etmek üzere, çiçek uzmanları tarafından özen ile hazırlanır. Çelenk yapımında en taze ve güzel karanfilleri, cinyaları, lilyumları, glayölleri, gerberaları kullanan ve birinci kalite çelenkleri hazırlayan İzmir Çiçekçilik ile açılış töreninde gururlanacağız çelenkler, sizleri temsil etmek üzere gönderilecektir. Aracız ve birinci kalite çiçekleri üreten firmamız açılış törenleri için de en güzel çelenkleri hazırlayarak adrese teslimat yapmaktadır. Açılış çelenkleri, düğün çelenkleri gibi mutlu bir olayı kutlamak ve tebrik amaçlı gönderildiği için pembe, sarı, kırmızı, beyaz renkli canlı ve iç açan renkler kullanılarak tasarlanır. Açılışlar aynı zamanda firmaların bağlantı kurduğu ve işbirliğinin güçlendiği törenlerdir. İş dünyasında şirketler arası bağlantı kurmak, çevre ve reklam son derece önemlidir. Açılışa gönderdiğiniz çelenk aynı zamanda iş ilişkilerinizi güçlendirecektir. İzmir Çiçekçilik, açılışa online çiçek siparişi vermenin güvenilir ve kolay adresidir.

Cenaze Çelenkleri

Başsağlığı dilemek amaçlı gönderilen cenaze çelengi, vefat eden kişinin ailesine ve sevenlerine taziyeleri iletmek, destek olmak amacı ile cenaze töreninin yapıldığı adrese gönderilir. Cenaze çelenkleri, öğle veya ikindi namazında camiye, cenazenin defnedildiği mezarlığa ve cenaze evine gönderilebilir. Cenaze çelenkleri sonsuz yaşamı ve ölümsüzlüğü temsil eden dairesel şekildedir ve diğer çelenklerden farklı olarak iki ayak üzerine hazırlanır. Yaklaşık 3 metre boyunda hazırlanan cenaze çelengi görkemlidir ve üzerine yazılan gönderen şahıs ve firma ismi, taziye mesajları siyah puntolar ile tasarlanır. Matem çelengi, cenazeye uygun olan kırmızı karanfiller, beyaz karanfiller, lilyumlar ve glayöl ( ölüm çiçeği) kullanılarak hazırlanır. Kırmızı karanfilli cenaze çelengi ve beyaz cenaze çelengi vefat eden kişinin onurlu yaşamını, saygıyı ve özlemi ifade eder. Sevdiğimiz kişiyi sonsuz yolculuğa uğurlarken son bir kez güzel çiçekler eşliğinde veda etmek isteriz. Beyaz ve kırmızı cenaze çiçekleri, cenaze çelenkleri hazırlanırken özellikle kullanılan çiçeklerdir.
Whatsapp ile Sipariş