Ayıcık ve Harfli Gül

Ayıcık ve Harfli Gül

  • 335 ,00 TL  
  • 268 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 5841

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Ayıcık Gül Baş Harfli - 25 x 25 cm ebatlarında siyah şık kutu içerisine 41 adet birinci kalite kırmızı ve beyaz güller ile sevdiğiniz kişinin baş harfini yazarak kişiye özel ve kişiyi çok özel hissettirecek romantik ve sevimli kutuda çiçek tasarımı.. Ürün içerisinde bir de sevimli kalpli ayıcık ( Teddy Bear)  bulunmaktadır. Kutu, cipsolar ve kırmızı kurdele ile süslenerek daha dikkat çekici hale getirilmektedir. Talebe göre süslemede değişiklik yapılabilir. Sevgili için mükemmel bir hediye, ona uzun vadeli gerçek sevgiyi anlatmak için harika bir fırsat. Sevgililer günü, yıldönümü, doğum günü için özel ve romantik bir hediye arıyorsanız bu ürünü tercih edebilirsiniz.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR