0

Sepetiniz Boş

  • LoveBasket - Meyve Sepeti

Çiçekse - Meyve Sepeti

Ürün Kodu :L4333   
128,52 (KDV Dahil)
119 + KDV

Ürün Açıklaması :

Taptaze meyve çiçekleriyle oluşturulmuş bu aranjman yaklaşık 25 bitter çikolatalı, 13 sütlü çikolatalı 22 sade çileğin çikolata ile işlenmiş hali ve 4 adet kalp ananastan oluşmaktadır. Kahverengi veya beyaz sepet ile gönderilebilir. Mesajlı kurabiye fiyata dahildir.

Bu üründe sezona bağlı olarak çileğin olmadığı durumlarda Truffle çiçeği kullanılabilir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR