0

Sepetiniz Boş

  • Father's Love Kek Çiçeği

Father's Love Kek Çiçeği

Ürün Kodu :T220   
99,36 (KDV Dahil)
92 + KDV

Ürün Açıklaması :

Babalarımızı en özel günlerinde sevginizin en görkemli ve tatlı haliyle şenlendiriyoruz.... Ürünümüz sipariş üzerine üretilmekte ve tüm Türkiye'ye sipariş verilmektedir. Ürümüz de ortalama 32 adet Kuincy kek çiçeği ve 10 Çikolatalı Kurabiye bulunmaktadır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer günü, anneler günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Kendi Yorumunuzu Yazın

Bu ürünü nasıl değerlendiriyorsunuz?*

 
Değerlendirme Derecesi

YORUMLAR