Papatya Gül Aşk Aranjmanı

Papatya Gül Aşk Aranjmanı

  • 235 ,00 TL  
  • 188 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 4816

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

 25 cm yüksekliğinde beyaz şık çiçek kutusu içerisine en taze papatyalar ile donatılmış çiçek tasarımı hazırlanmaktadır. Kişiye özel olan ürün üzerine kırmızı güller ile alıcı kişinin baş harfi yazılır. Helyum ile şişirilmiş kalp şeklinde kırmızı uçan balon ve 4 adet Damak marka fıstıklı çikolata ile sevdiğiniz kişinin kalbini çalmanız kaçınılmaz olacaktır. Aradığınız özel ve kişiyi özel hissettirecek romantik, incelikli bir hediye ise kesinlikle bu ürünü tercih etmelisiniz. İster içinizden gelmiş olsun, ister Sevgililer Günü gibi özel bir gün için olsun, çok gösterişli ve aşk dolu bu hediyeyi biricik sevgilinize gönderebilir, güzel duygularınızı anlatabilirsiniz.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR