Şık Beyaz Kutuda 21 Gül

Şık Beyaz Kutuda 21 Gül

  • 150 ,00 TL  
  • 120 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 8945

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

20 x15 ebatında beyaz şık kutu içerisine 21 adet kaliteli kırmızı gül ile hazırlanmış çiçek tasarımı, sevgilinize gönderebileceğiniz en romantik çiçek ürünlerinden bir tanesidir.  Herkes kırmızın güllerin aşk ve tutkunun sembolü olduğunu bilir. Bu sebeptendir ki Sevgililer Günü'nde her yıl milyonlarca gül, sipariş edilir ve sevgiliye olan aşkı dillendirmek için kırmızı güllerin muhteşem güzelliğinden yararlanılır.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR