Kutuda Gösterişli 101 Kırmızı Gül
Kutuda Gösterişli 101 Kırmızı Gül
Kutuda Gösterişli 101 Kırmızı Gül
Kutuda Gösterişli 101 Kırmızı Gül

Kutuda Gösterişli 101 Kırmızı Gül

  • 450 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 2053

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Siyah kutu içerisine 101 adet birinci kalite kırmızı gül kullanılarak hazırlanmış ürün, sevdiğiniz kişiyi çok özel hissettirecek. Üründe 101 adet Rodos ( büyük çiçekli ) gül kullanılmıştır. Kırmızı gül tutkulu aşk ve sevgi duygularını ifade eder. Mutluluk sebebiniz olan biricik aşkınızı mutlu etmenin en hoş yolu 101 adet kırmızı gül ile özel olarak hazırlanmış gösterişli ve şık kutuda gül tasarımını göndermektir. Kırmızın en güzel tonu ile aşkı anlatan kırmızı güllere kalbinizin sahibi bayılacak!

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR