Uçan Balonlu Ayıcık Doğum Günü Hediye

Uçan Balonlu Ayıcık Doğum Günü Hediye

  • 300 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 9145
Stokta yok. Benzer ürünler için tıklayınız.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

50 cm boyunda kahverengi, kaliteli %100 pamuk sevimli ayıcık ( Teddy Bear) kucağında "I Love You" yazılı kırmızı kalp ve uçan balon bulunmaktadır. Pembe kurdeleli ayıcık tatlı görüntüsü ile alıcı kişiyi çok mutlu edecek ve içini ısıtacak. Ayıcık ile birlikte gönderilen "Happy Birthday" yazılı uçan balon sevdiğiniz kişinin doğum gününü en incelikli şekilde kutlamanıza vesile olacaktır. Sevimli bir ayıcık ve doğum günü temalı uçan balon ile karşınızdaki kişiyi çok özel hissettirecek harika bir doğum günü sürpriz yapabilirsiniz.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR