Vazoda Zambak ve Gül

Vazoda Zambak ve Gül

  • 173 ,00 TL  
  • 138 ,40 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 1682

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Cam vazo içerisine yavruağzı somon güller ve zambaklar kullanılarak hazırlanmış çiçek aranjmanı. Cam fanus vazo içerisinde dekoratif taşlar bulunan ürün beyaz ve yavru ağzının müthiş uyumu ile son derece estetik ve göz alıcı bir görüntü sunmaktadır. Taze ve tomurcuk somon güllerin yanında, zambak familyasının en beğenilen çiçek türü olan lilyumlar kullanılmıştır. Lilyumlar, Amerika, Hindistan, Avrupa ülkeleri ve Türkiye dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde bulunur ve en çok tercih edilen güzel görünümlü çiçeklerdendir. Zarafeti ve hoş görünümü ile herkesin beğenisini kazanan lilyumlar ve güller ile hazırlanmış çiçek aranjmanını sevdiklerinizin adresine gönderebilirsiniz.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR