Yeni Doğan Kız Bebek Çiçeği
Yeni Doğan Kız Bebek Çiçeği

Yeni Doğan Kız Bebek Çiçeği

  • 580 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1882

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 cm boyunda birinci kalite 2 dal beyaz orkide, 2 adet pembe balon  ve 20 adet büyük pembe gül kullanılarak hazırlanmış yeni doğan bebek çiçeği çok şık bir kız bebek tebrik hediye çiçek üründür. Orkidelerin boyu yaklaşık 70 cm'dir. Yeni kız bebek sahibi olmuş ebeveynlere, tebrik ve güzel dilekleri iletmenin en iyi yolu hastane veya eve şık bir yeni kız bebek çiçek aranjmanı göndermektir. Kız çocuk odasını süsleyecek pembe ve beyaz renklerde tasarlanmış şık aranjman uzun süre muhafaza edilebilecek bir hediyedir. Uzun ömür saksı bitkilerinden orkide, yeni bebek doğumuna gönderilirken en çok tercih edilen çiçeklerin başında gelmektedir.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR