101 Gül Söz Nişan Çiçeği
101 Gül Söz Nişan Çiçeği

101 Gül Söz Nişan Çiçeği

  • 890 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 2844

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

101 adet birinci kalite kırmızı gül, cipsolar, feliks, vergatuslar kullanılarak taba rengi ambalaj ile özel olarak kız isteme - nişan - söz çiçeği olarak hazırlanan ürün, en özel günlerinizin en şık ve anlamlı parçası olacak, butik bir çalışmadır. Üründe 101 adet büyük çiçekli ve uzun saplı Rodos gül kullanılmıştır. Ürün boyu yaklaşık 70 cm'dir. Kız isteme, hayatlarını birleştirmeye karar veren çiftlerin, kararlarını aileler nezdinde resmileştirdiği geleneksel bir törendir. Kız isteme törenin en önemli ve sembolik parçası ise gösterişli ve şık bir kız isteme çiçeğidir. Kız isteme çiçeği, geleneksel olarak 101 adet kırmızı gülden oluşur. Kırmızı güller ile hazırlanmış kız isteme nişan çiçeği, genç çift arasındaki sevgi ve bağlılığı simgeler, aynı zamanda damadın ailesi tarafından gelinin ailesine sunularak, aileler arasında samimiyet ve hoş duygular oluşmasına vesile olur.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR