Oyuncaklı Çiçekler

Çiçekler ve oyuncaklar sevdiklerimizi gülümsetecek en sevimli varlıklardır. Sevgilinizin doğum günü, tanışma yıl dönümünüz, evlilik yıl dönümü, yılbaşı gibi kutlamalarda çiçekler ile birlikte hediye edeceğiniz peluş ayıcık, peluş fil gibi tatlı oyuncaklar sevgilinizin bulutların üzerinde hissetmesini sağlayacak. Bazen karşımızdaki kişiye verdiğimiz değeri anlatmak istediğimizde kelimeler kifayetsiz kalır. Çiçekler ve sevimli peluş oyuncaklar güzel duygularımızı en iyi şekilde ifade edecek varlıklardır. Kutuda kırmızı güllerin yanına eklenen sevimli ayıcık güller solup gitse dahi, sevgilinizin hatıra olarak saklayabileceği ayıcık, baktıkça içini ısıtacak ve yokluğunuzda bile sizi hatırlamasını sağlayacak. Oyuncaklı çiçekler klasik romantik çiçek buketleri, kutuda çiçekler, saksı orkidelerin yanına eklendiği zaman hediyenin havasını bir anda değiştirecek hem zarif hem de sevimli öğelerdir. Annenizi, sevgilinizi veya yakın bir dostunuzun gülümsemesini istediğinizde pembe fil, Teddy Bear, oyuncak meyveler göndererek yüzünde çok hoş bir tebessüm oluşmasına sebep olabilirsiniz. İzmir Çiçekçilik'te farklı boy ve ebatlarda ayıcıkları bulabilirsiniz. Cep boy ayıcıklardan, 1 metre boyunda ayıcık, 2 metre boyunda ayıcık gibi dilediğiniz büyüklükte peluş hediyeyi sevdiklerinize göndererek kalbini çalabilirsiniz.

Online Çiçek Ayıcık Siparişi

Bir arkadaşınıza göndereceğiniz çiçekler ve eğlenceli oyuncak ayıcıklar ile o kişiye verdiğiniz değeri gösterebilirsiniz. İzmir Çiçekçilik online çiçek ayıcık siparişi ile en güzel oyuncaklı çiçekleri sizin için değerli sevdiklerinize kolaylık ile gönderebilirsiniz. Rengarenk çiçeklerden bir buketinin yanına eklenmiş ayıcık, kutuda güller ve ayıcık, çiçek çikolata ayıcık hediye kutuları, ayıcıklı çiçekli sepetler arasından en beğendiğinizi seçerek aynı gün içerisinde gönderebilir, sevdiğiniz kişiye unutulmaz bir hediye sunabilirsiniz. İzmir'de hemen hemen her noktaya, en kaliteli çiçekler ve oyuncak ayıcıkların kombinasyonları ile hazırlanmış hediye ürünleri gönderebilir, alıcı kişiyi yaptığınız özel jest ile şaşırtabilirsiniz. Oyuncak ayıcıklar üzerinde "Seni seviyorum" yazılı, kalpli modelleri ile sevgiliye gönderilecek en anlamlı ürünlerdir. Yine benzer şekilde yakın bir dostunuza yumuşak Teddy Bear arkadaş konseptli ayıcıklardan hediye ederek dostluk bağınızı güçlendirecek çok hoş bir adım atabilirsiniz.

Ayıcıklı Çiçek Kutusu

Günümüzün en popüler en güzel hediyelerden ayıcıklı çiçek kutuları hem sevgiliye gönderilebilecek romantik bir hediye hem de yakın bir dosta hediye edilebilecek sevimli bir hediyedir. Güller, çikolatalar ile kombinlenen sevimli ayıcıkların bulunduğu kutular alıcıyı inanılmaz mutlu edecek şık tasarımlardır. Puantiyeli, renkli, beyaz, siyah ve desenli birbirinden güzel çiçek kutuları içerisine mini boy ayıcıklar ile hazırlanan dizaynlar alıcı kişinin yüzünde sıcacık bir tebessüm oluşturacaktır. Farklı beğeni ve zevklere hitap eden birbirinden çekici ve uygun fiyatlı ayıcıklı çiçek kutu modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Dilerseniz lüks jumbo boy oyuncak, çikolata ve çiçek kutularını da özel sipariş olarak verebilir, her zaman hayalini kurduğunuz muhteşem hediyeyi sizin için değerli kimselere gönderebilirsiniz.

Ayıcık Gül Kutusu

Bir kutu dolusu romantik güller ve tatlı ayıcıklar ile gelen sürprize kim hayır diyebilir ki? Güller sevginin, aşkın, tutkunun, hayranlığın somut ve en güzel temsilidir. Doğum günü, sevgililer günü veya sadece içinizden geldiği için hediye edebileceğiniz lüks ayıcık ve gül kutularına alıcı kişi bayılacak! Kişinin yaşı kaç olursa olsun sevimli ayıcıklar ve güller ile dolu bir hediye kutusu almak ne kadar çok sevildiğini ve önemsendiğini hissettirir. Sevdiğiniz kişiyi şımartmak ve bulutların üzerinde hissettirmek için özenle hazırlanmış hediye kutularımızdan sipariş verebilir, aynı gün içerisinde dilediğiniz adrese teslim edilmesine vesile olabilirsiniz. Lüks ayıcık gül kutusu, 101 gül ayıcık kutusu, ayıcık çikolata ve gül kutusu, premium ayıcık gül kutusu gibi farklı modellerimiz her bütçeye uygun olarak hazırlanmaktadır.
Whatsapp ile Sipariş