Saksı Çiçekleri

Saksı çiçekleri odaya aksesuar olarak eklenebilecek uzun ömür çiçeklerdir. İlgi çekici ve egzotik birbirinden güzel saksı çiçeklerini bulabileceğiniz İzmir Çiçekçilik saksı çiçekleri kataloğu altındaki ürünler arasından beğendiğinizi seçerek hemen online çiçek siparişi verebilirsiniz. Saksı bitkileri hem kurumsal hem de kişisel hediye olarak gönderilebilecek çok yönlü bitkilerdir. Yeni müdür olmuş bir tanıdığınızın veya işinde yükselen bir dostunuzun makam odasına gönderebileceğiniz Yucca, Massengena, Antoryum, Tropik Snow, Orkide gibi ürünleri bu kategori altında bulabilirsiniz. Uzun boylu ve gösterişli saksı çiçekleri ofiste çalışan dostlarınız için fazlası ile uygun ve kullanışlı bir hediye olacaktır. Saksıda çiçekler sadece harika kurumsal hediyeler değildir, sevgilinizin veya eşinizin doğum gününde kalıcı ve her baktığında sizi hatırlayacağı en şık çiçekli saksı çiçekleri İzmir Çiçekçilik çiçek uzmanları tarafından itina ile hazırlanıp, süslenerek adrese teslim edilmektedir. Beyaz orkide, fuşya orkide, sarı orkide, mor orkide, multi orkide, Atatürk çiçeği, Viresia çiçeği, saksı Veresye, Sanseveria gibi şık ve gösterişli, egzotik saksı çiçeklerini sevdiklerinize gönderebilirsiniz. En güzel saksı çiçekleri ile manzaraya karşı süslenmiş odanın havası birden bire değişecektir. Ayrıca, alıcı kişiyi çiçekleri her suladığında ve çiçek bakımı yaptığında güzel sürprizini hatırlayacak sizi yad edecektir. Saksı çiçekleri arasında güller, lilyumlar ile birlikte eşsiz bir uyum ve büyüleyici güzellik kazanmış orkide aranjmanlarının ne kadar trend olduğunu söylememize gerek yok. Uzun ömürlü en zarif saksı bitkisi dendiği zaman şüphesiz ki ilk akla gelen çiçeklerin asilzadesi saksıda orkidelerdir. Orkideler ile hazırlanmış saksı orkide aranjmanları çok şık ve gösterişlidir. Sıradışı sansevieara bitkisi parlak mavi, yeşil, kırmızı renklerde çiçekleri ile Veresye ise parlak kırmızı büyük çiçeği dikkatleri üzerine çeken özel saksı çiçeklerindendir.

Canlı Çiçek

Sevdiklerinizi özel hissettirecek, şans getirecek uzun ömürlü canlı çiçekler, saksı içerisine dizayn edilmektedir. Bonsai canlı çiçekler arasından en favori olanlardandır. Saksıda Bonzai, uzak diyarlardan gelmiş egzotik ve bulunduğu ortamın havasını canlandıran özel canlı çiçeklerdendir. Canlı çiçekler arasında en beğenilenlerden Zeytin ağacı ise hoş görüntüsü, dekoratif duruşu ve halk arasında şans, bereket anlamlarını taşıması sebebi ile muazzam bir hediye çiçek seçeneğidir. Bir dostunuza güzel dileklerde bulunmak, tebrik etmek, yolunun bahtının açık olmasını, bereketli kazançlara sahip olmasını dilemek için canlı zeytin ağacı gönderebilirsiniz. İzmir Çiçekçilik canlı çiçek kataloğunda minyatür saksı çiçeklerinden 2 metrelik canlı saksı çiçeklerine kadar farklı boy ve ebatlarda, dünyanın farklı yerlerinden gelmiş, egzotik canlı çiçekleri bulabilir, kolaylıkla online çiçek siparişi verebilirsiniz.

Salon Çiçekleri

Salon çiçekleri, saksıda yetişen yeşil yapraklı veya çiçekli dekoratif iç mekan bitkileridir. Sevgi ve bakımla büyüyen salon çiçekleri bulunduğu ortamı canlandırıp güzelleştirir. Bitkiler bize doğanın armağanıdır. Doğanın verdiği huzur ve güzelliği evlerimize, ofislerimize taşıyan salon çiçekleri, sadece hoş görüntüsü ile bulunduğu ortamı süslemez aynı zamanda mental olarak daha iyi hissetmemizi sağlar ve bulunduğu mekana pozitif bir enerji yayar. Salon çiçekleri kısa boylu çiçekli veya uzun boylu ağaç şeklinde olabilir. Salon çiçeği, oturma odasına, ofise, koridora veya bir toplantı odasına çok yakışır ve egzotik bir hava katar. Salonlarınız için en güzel saksı çiçekleri İzmir Çİçekçilik'te!


Whatsapp ile Sipariş