Güller

Güller, sevgimizi anlatmanın en güzel ve en saf halidir. Güller en yüce duyguları, aşkı, sevgiyi saflığı temsil ederler. Sevdiklerimize verilecek en güzel hediyedir. En kaliteli gül aranjmanlarını sizlere İzmir Çiçekçilik sunmaktadır. Her gül farklı bir anlama gelir ve her gül romantizmi ifade etmez.  Pembe gül, sarı gül, kırmızı gül, beyaz gül anlamları birbirinden çok farklıdır. Doğru gül rengini seçerek her duruma ve kişiye uygun olarak hazırlanmış en güzel kutuda güller, gül buketleri, gül sepeti, vazoda güller, gül aranjmanlarını arkadaşınıza, sevgilinize, annenize ve akrabalarınıza göndererek unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz. Yumuşak ve sevimli pembeler, kadifemsi kırmızı güller, rengini güneşten alan sarı güller, hayranlık hissi uyandıran yavruağzı güller ve şiirlere konu olan beyaz güller her kutlama ve sürprize hayat veren eşsiz güzellikteki çiçeklerdir. İzmir'deki hemen hemen her noktaya online çiçek sipariş teslimatı yapan İzmir Çiçekçilik, birinci kalite en güzel ve taze güller ile hazırladığı çiçek ürünlerinin tasarlanmasından teslimatına kadar geçen sürede büyük bir özen göstermektedir. İthal ve yerli güller ile hazırlanmış farklı bütçelere uygun farklı şekil ve güzellikteki gül buketlerinin yanı sıra, özel seramik vazolara dizayn edilen güller gibi farklı ve eşsiz çiçek hediye ürünlerini sevdiğiniz kişiye göndererek şımartabilir, onların mutlulukları ile mutluluğunuzu kat ve kat artırabilirsiniz.

Gül Buketi

Sevdiklerinize doğum günü, bayram, yıldönümü, sevgililer günü, anneler günü, yılbaşı gibi özel günlerde hediye etmek için İzmir Çiçekçilik çiçek uzmanları tarafından hazırlanan gül buketlerini sipariş verebilirsiniz. Gül buketi, uzun saplı güllerin ahenk içerisinde paketlenip süslenerek özel olarak hazırlandığı çiçek ürünleridir.
Beyaz Gül Buketi, sevilen kişiye hediye edilir. Genellikle sevgiliye veya anneye gönderilen beyaz gül buketi masum ve karşılık beklemeden duyulan sevgi anlamına gelir.
Sarı Gül Buketi, değer verilen kişiye hediye edilir. Sarı güllerin herhangi bir romantik anlamı yoktur. Genellikle arkadaşa, yakın bir dosta gönderilen sarı güller doğum günü gibi kutlamalarda çokça tercih edilir.
Pembe Gül Buketi, sevimli ve masumdur. Sevdiğiniz bir kişiye duyduğunuz sempatiyi ve beğeniyi ifade etmek için pembe gül buketi gönderebilirsiniz. Pembe güller sevgiliye veya yakın bir dosta gönderilebilecek çok hoş çiçeklerdir.
Turuncu Gül Buketi, arzu, beğeni ve coşku anlamına gelen turuncu güller sevgiliye veya sevilen kişiye gönderilebilecek coşkulu ve yüksek duyguları ifade eden hediye çiçektir. Turuncu güller romantiktir.
Siyah Gül Buketi, biten aşk, ilişki ve evlilik anlamlarına gelmektedir. Bir kişiye siyah güller yollamak o kişiye artık hiçbir şey hissetmemek ve güzel duyguların bitmiş olması anlamına gelir. Siyah gül genellikle eski sevgiliye gönderilir.
Mavi Gül Buketi, mavi güller doğada aslen var olmayan eşsiz renkteki özel güllerdir. Mavi güller, platonik aşk anlamına gelir. Bir kişiye beslediğiniz yoğun ve eşsiz duyguları anlatmanın en iyi yolu mavi güller göndermektir.

Whatsapp ile Sipariş