Açılış Çiçekleri

Arkadaşınıza, akrabanıza veya iş arkadaşınıza tebrik etmek için açılış çiçekleri göndererek yeni bir işin başlangıcını kutlayın. Açılış töreni tebrik çiçekleri, masa çiçek aranjmanları ve daha fazlası gibi abartılı büyük açılış hediyeleriyle sevdiklerinizi açılış töreninden dolayı tebrik edin! Yeni bir işletmenin başlangıcında açılış çiçekleri gönderirken, iş sahibini çiçek tasarımında özgün tebrik mesajları ile tebrik edin. Sadece muhteşem ve zarif değil, aynı zamanda neşeli bir duruma uyacak şekilde neşeli ve anlamlı. Geniş ürün yelpazesinde açılış çiçeklerimiz arasından seçim yapın. En iyi açılış çiçeklerini istiyorsanız, şimdi en iyi seçenekleri İzmir Çiçekçilik'te bulabilirsiniz.

Açılışa Çiçek Gönder

Yeni bir iş başlangıcı olduğunda sevdiklerinizden tebrik ve kutlama çiçeği almak mutluluk vericidir. Aynı şekilde birisini yeni ofis, iş yeri açılışından dolayı kutlamak, tebrik etmek de mükemmel bir jesttir. Yeni iş yeri açılışı için tebrik etmenin klasik ve en beğenilen şekli açılışa çiçek göndermektir. Açılış törenleri önemlidir. Törenlerde firma sahiplerinin birbirlerine çiçek göndermesi, iş dünyasında ağ kurmayı sağlar. Ticarette ve çalışma hayatında yapılan iş kalitesi kadar insanlarla diyalog kurmak ve bağlantı halinde olmak da önemlidir. Açılış adresine gönderilen çiçekler, gönderen kişiyi ve firmasını temsil eder. Bu sebeple çiçekler üzerine büyük şeritlere gönderen kişi ismi ve logolu firma ismi yazılır. Bu şekilde açılış töreninde, açılış yapan şirketi tebrik etmek ve destekleri iletmenin yanı sıra, gönderen firma kendi reklamını da yapmış olur. Açılışa hangi çiçeğin gönderilmesinin uygun olduğuna dair kafanızda soru işaretleri mi var? Göndermek istediğiniz açılış çiçeğinin gösterişli ve şık olmasını istiyor, istediğiniz boy ve ebatlarda çiçeği ararken kafanız mı karıştı? İzmir Çiçekçilik, açılış çiçekleri kategorisinde yer alan en şık ve gösterişli açılış çiçek modelleri arasından seçim yapmak çok kolay. Ürün ile ilgili detaylı bilgileri çiçek açıklaması kısmında bulabilir, gerekirse danışanlarımıza sorarak bilgi alabilirsiniz.

Açılış Çelenkleri

Açılış çelenkleri, diğer çelenklerden farklıdır. Ayaklı sepet ismi ile bilinen çelenkler, gönderim amacına göre farklılık gösterir. Açılış çelenkleri, diğer çelenklerden biraz daha farklıdır. Çelenkler beyaz veya renkli çerçevelerin üzerine renkli çiçeklerin kullanılması ile hazırlanır. Kırmızı, beyaz, sarı, turuncu, pembe ve çeşitli karanfiller, cinyalar, gerberalar, papatyalar, güller, lisyantuslar, lilyumlar, glayöller, güller kullanılarak hazırlanabilir. İzmir Çiçekçilik farklı bütçe ve zevklere uygun olarak geniş bir açılış çelenkleri listesi hazırlamıştır. Dilediğiniz çelengi sepete ekledikten sonra, üzerine yazılacak yazı ve notları ilave ederek, çelengi istediğiniz gibi hazırlatabilirsiniz. Açılış çelengi hazır olduktan sonra çelengin son halini görebilir, teslim edildiği yerden çekilen çelenk fotoğrafını da görme şansına nail olabilirsiniz. Birbirinden gösterişli ve özen ile hazırlanmış açılış çelenkleri arasından beğendiğinizi seçerek hızlı ve güvenli alışverişin tadını çıkarabilirsiniz.

Whatsapp ile Sipariş