Vazoda Çiçek

Bazen sevdiklerimizi şımartmak isteriz. Doğum günü, yıldönümü, yılbaşı, sevgililer günü, anneler günü gibi özel günler sevgimizi göstermek ve sevdiklerimizi bulutların üzerine çıkartmak için harika fırsatlardır. Sevdiklerinizin bayılacağı, her durum için muazzam hediyeler olacak vazoda çiçekler, oldukça incelikli ve hoş hediyelerdir. Zambaklar, lilyumlar, kırmızı güller, beyaz güller, pembe güller, ayçiçeği, kır çiçekleri, gerberalar, şebboylar, karanfiller ile seramik veya cam vazo içerisine hazırlanmış çekici vazo çiçekleri arasından beğeninize en uygun olanı seçip sipariş verebilirsiniz. Vazoda çiçek aranjmanları evi, ofis masasını süsleyecek dekoratif ve kullanışlı bir hediyedir. Bir yakınımıza teşekkür amaçlı bir çiçek göndermek istediğimizde akla gelen ilk hediyelerden bir tanesi vazoda çiçek aranjmanlarıdır. Beğendiğiniz vazoda çiçek aranjmanını seçtikten sonra üzerine ekleyeceğiniz kişiselleştirilmiş not ile hediyenizi daha anlamlı kılabilirsiniz. Vazoda çiçekler gönderim amacı çok yönlü olan çiçek tasarımlarıdır. Anneler gününde annenize fanus içerisinde, silindir vazoda veya özel seramik vazo içerisine hazırlanmış vazoda çiçekleri göndermek muhteşem bir seçim olacakken, sevgililer gününde vazoda kırmızı güller aranjmanını biricik aşkınıza göndermek fazlası ile doğru bir seçim olacaktır.

Vazoda Çiçek Aranjmanı

Vazoda çiçek aranjmanı, gül, lilyum, papatya, lale, krizantem, günebakan gibi farklı güzellikteki çiçeklerin harmanlanarak farklı kombinasyonlarda çeşitli ebat ve boylarda vazolar içerine tasarlanması ile hazırlanır. Kırmızı renkteki güller ile hazırlanan vazoda çiçek aranjmanları romantikken, ayçiçeği ve papatyalar ile hazırlanan vazo çiçek aranjmanları neşeli ve eğlencelidir. Pembe güller ve kır çiçekleri ile hazırlanan vazoda aranjmanlar ise bulunduğu ortama pozitif enerji yayan dekoratif çiçek ürünleridir. Bazı vazoda çiçek aranjmanları içerisinde sevimli ayıcıklar, çikolatalar ve renkli balonlar bulunmaktadır. Talebe göre hazırlanan vazoda çiçek aranjmanları içerisine doğum günü kutlama temalı "Happy Birthday" yazılı balonlar, renkli uçan balonlar, lezzetli çikolata paketleri de eklenebilir. Çeşitli sevimli ve cezbedici ek hediyeler ile zenginleştirilen birbirinden güzel ve çiçek uzmanlarınca hazırlanan vazoda çiçek aranjmanları arasından beğeninize en uygun olanı seçip sipariş verebilirsiniz. İzmir Çiçekçilik ile, kaliteli ve şık çiçek aranjmanlarını aynı gün içerisinde belirttiğiniz saat aralığında adrese teslim alabilir, kolay ve güvenilir online çiçek alışverişinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vazoda Çiçek Bakımı

İzmir Çiçekçilik vazoda çiçekleri hazırlarken günün en taze ve mis kokulu olanlarını seçmektedir. Günlük taze çiçekler ile hazırlanan vazo aranjmanları ortalama 1 hafta kadar yaşamaktadır ve bakımı oldukça kolaydır. İç mekanlarda direkt güneşten uzak bir şekilde muhafaza edilen vazoda çiçekler bulunduğu ortamı güzelleştirip, canlandırmaktadır. Vazoda çiçekler arasında en popüler olanları, lilyum aranjmanları, vazoda güller, vazoda kır çiçekleri, vazoda karışık çiçek aranjmanı ve vazoda papatyalardır. Aradığınız klasik olmayan, çarpıcı ve farklı bir vazoda çiçek aranjmanı ise vazo içerisine renkli ortancalar, egzotik orkideler, kral çiçeği, ekvator gülleri, şakayıklar ve capcanlı laleler ile hazırlanan muhteşem ürünlere göz atabilirsiniz. Çiçeklerin yaşam süresini uzatmak için vazo içerisindeki suyu temiz tutmakta ve 3 günde bir suyu değiştirmekte fayda vardır. Vazoda çiçek bakımı görüldüğü üzre oldukça kolay ve keyiflidir. Çiçekler ekstrem hava koşullarından uzakta, oda sıcaklığında ve yoğun güneş ışığında uzak bir ortamda bulunmalı ve uygun bir vazo içerisinde olmalıdır.
Whatsapp ile Sipariş