Ayıcık ve 3 Gül Aşk

Ayıcık ve 3 Gül Aşk

  • 100 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1690

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

 40 cm boyunda pembe pelüş ayıcık ve kucağında 3 adet birinci kalite kırmızı gül ile hazırlanan özel hediye ürüne alıcı kişi hayran kalacak. Yaş kaç olursa olsun, iyi bir arkadaş, sarılacak bir dost, uyurken yanınızda duracak sevimli pelüş bir oyuncak, Teddy Bear, herkes tarafından beğenilir. Oyuncak ayıcık, sadakati ve sevgiyi temsil etmenin yanı sıra, yumuşak kürklü dokusu ve kaliteli hoş görüntüsü ile dekoratif bir üründür. 


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR