Papatya Buketi

Papatya Buketi

  • 119 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5378

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Papatya Buketi - Taze beyaz papatyalardan oluşan, hayranlığı ve sevgiyi simgeleyen kucak dolusu papatya buketi alıcı kişinin yüzünde en mutlu gülümsemenin oluşmasına vesile olacak. Papatya buketi şık ambalaj ve kurdeleler ile süslenerek alıcı kişiye gönderilmektedir. Anneler günü, sevgililer günü, doğum günü gibi özel zamanlarda sevdiğiniz kişi kim olursa olsun kesinlikle bayılacağı bir çiçek buket arıyorsanız papatyalar, her durum ve sebep için en uygun hediye olacağından kesinlikle doğru bir seçim yapmış olacaksınız.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR