Peluş Beyaz Büyük Boy Ayıcık

Peluş Beyaz Büyük Boy Ayıcık

  • 700 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 9004

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

160 cm boyunda beyaz renkli ve üzerinde kalp içerisinde "Seni seviyorum" yazan aşk temalı sevimli peluş ayıcık mükemmel bir hediye seçeneğidir. Sarılmak için harika bir arkadaş olan sevgi dolu ayıcık yalnızlık hissini alan harika bir arkadaştır. %100 pamukla yapılmış ayıcık hazırlanırken yüksek kalite ürünler kullanılmıştır. Sevimli ve aşk temalı ayıcık, sevdiğiniz kişinin kalbini çalacak ve yüzünde harika bir gülümsemeye sebep olacak. Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR