101 Gül İsteme Nişan Söz Çiçeği Buketi

101 Gül İsteme Nişan Söz Çiçeği Buketi

  • 890 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5438

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

101 adet kırmızı büyük güllerden özel kız isteme, nişan, söz çiçeği hem çok şık hem çok gösterişli. 101 dev gül buketi içerisinde, cipsolar, feliks yapraklar ve vergatus bulunmaktadır. Ambalaj ve süslemeler talebe göre değiştirilebilir. 101 gül "Sen benim için teksin" anlamına gelir. Bu sebeple kız isteme ve nişan törenlerinde 101 adet kırmızı gül buketi gelenekseldir. 101 kırmızı gül ayrıca "101 kere maşallah" anlamına da gelir.  Aşk güzel ve ihtişamlıdır. Doğru kişiyi bulduğunuzda ise rüya gibidir. Doğru kişiyi bulup sıra yolları birleştirmeye geldiğinde ise ilk adım kız isteme-söz -nişan törenleridir. En özel gününüzde en güzel ve gösterişli çiçek buketi ile muhteşem bir gün olmasını sağlayın.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR