Orkide Phalaenopsis 2 Dallı

Orkide Phalaenopsis 2 Dallı

  • 740 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1531

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 cm yüksekliğinde 2 dal beyaz orkide, seramik saksı içerisinde sunulmaktadır. Egzotik güzelliği ile bakanları etkisi altında Phalaenopsis orkideler çok şık bir hediye seçeneğidir. Zarif ve kavisli çiçek yapısına sahip orkide, kalın yeşil yapraklıdır. İyi bakıldığı sürece aylarca yaşar ve gösterişli çiçekler açmaya devam eder. Phalaenopsis orkide, Hindistan, Tayvan, Güney Asya gibi nemli ve ılık havanın hakim olduğu yerlerde yetişir.  Her bir dalda birden fazla uzun ömürlü ve hoş kokulu çiçek bulunur. Sevdiğiniz kişiye kendisini çok özel hissettirecek egzotik bir hediye sunmak isterseniz 2 dallı Phalaenopsis beyaz orkide harika bir tercih olacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR