2 Dal Beyaz Orkide Mor Ambalajlı

2 Dal Beyaz Orkide Mor Ambalajlı

  • 1.000 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5764

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

70 cm boylarında 2 dal beyaz orkide, seramik vazo içerisine dizayn edilmiştir. Özel ithal mor ambalaj ile süslenerek sunulan orkide şıklığın ve güzelliğin en incelikli sunumu.. Dekorasyonda, süslemede ve parfüm yapımında kullanılan orkideler güzelliğin simgesi niteliğindedir. Sevilen kişiye orkide hediye etmek çok hoş bir sürpriz olacaktır. İster içinizden geldiği için olsun, ister doğum günü kutlaması, ister tebrik veya teşekkür amaçlı herhangi bir sebepten gösterişli ve hoş çift dal beyaz orkide alıcı kişinin kalbini çalacak. Unisex çiçeklerden olan beyaz orkide hem erkeğe hem de kadına gönderilebilecek muhteşem bir hediye seçeneğidir. Orkideler egzotik bitkilerdir ve çiçekleri kelebeklerin kanatlarını andırır. Uzun ömürlü beyaz orkideler, aylarca yaşayan, uzun süre muhafaza edilebilecek kullanışlı bir çiçektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR