21 Mavi Gül Buketi
21 Mavi Gül Buketi

21 Mavi Gül Buketi

  • 1.600 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1112

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 cm yüksekliğinde buket 21 adet mavi gül ile hazırlanmaktadır. Doğum günü, mezuniyet, anneler günü, sevgililer günü her ne sebeple olursa olsun mükemmel mavi güller ile yapılan bir sürpriz alıcı kişinin kalbini çalmanıza vesile olacaktır. Mavi güller, beyaz güllerin genetiğinin değiştirilmesi veya farklı işlemler görmesi sonucu elde edilir. Bu sebeple, eşi benzerine pek fazla rastlanmayan mavi güller, gönderilebilecek en özel ve sıra dışı çiçek buketlerindendir. Her gül farklı bir duyguyu ifade eder ancak tüm güllerin ortak noktası sevgi ve hayranlığı sembolize etmesidir. Mavi güller, diğer güllerden farklı olarak benzersiz, sonsuz ve sıra dışı aşk anlamına gelir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR