41 Gül Buketi

41 Gül Buketi

  • 380 ,00 TL  
  • 304 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 1329

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

 40 adet büyük çiçekli ve uzun saplı Rodos kırmızı gül ve ortasında 1 adet beyaz gül ile aşkınıza sözcükleri kullanmadan "Sen kalbimin tek sahibisin" diyebilirsiniz. Güllerin yanı sıra, cipsolar, okaliptuslar ve feliks yapraklar ile süslemesi yapılarak daha da çekici hale getirilmiştir. Hayatınızdaki en özel insana, sevginizi ifade etmek istediğinizde, o kişiye verebileceğiniz en güzel hediye kırmızı güller ile dolu gösterişli bir bukettir. 41 kırmızı gül buketi abaka ismi verilen özel ve şık ambalaj üzerine hazırlanmaktadır.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR