41 Mavi Gül Buketi Abakada
41 Mavi Gül Buketi Abakada
41 Mavi Gül Buketi Abakada
41 Mavi Gül Buketi Abakada

41 Mavi Gül Buketi Abakada

  • 5.200 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5061
Stokta yok. Benzer ürünler için tıklayınız.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 65 - 70 cm yüksekliğinde buket,41 adet gösterişli mavi gül, cipsolar ve dekoratif garnitürler ile hazırlanmaktadır. Doğada aslen var olmayan mavi güller, beyaz güllerin işlem görmesi ile elde edilen sıra dışı güllerdir. Mavi renk, hayranlık uyandırır. Masmavi bir gökyüzüne ve mavi göz alıcı denize hayranlık ile bakarız. Mavi renk, beğenilen fakat bitkilerde en nadir bulunan pigmenttir. En güzel gülleri bulmak için, çeşitli işlemler sonucu mavi güller elde edilmiştir. Mavi gül buketi ise, bakanları etkisi altına alacak güzelliktedir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR