Çiçek Buketi

En güzel çiçeklerin müthiş bir uyum içerisinde bir araya getirilerek hazırlanan çarpıcı kombinasyonları dostlarınıza, akrabalarınıza, sevdiklerinize online sipariş vererek gönderebilir, çok hoş bir sürpriz yapabilirsiniz. Çiçek buketi, doğum günü, yıl dönümü, sevgililer günü, anneler günü, düğün, nikah gibi özel zamanlarda sevdiklerinize jest yapmak ve verdiğiniz değeri göstermek için birebirdir. Çiçek buketleri rengarenk papatyalar, güller, lilyumlar, gerberalar, kır çiçekleri, glayöller, cipsolar, ayçiçekleri, lisyantuslar ve renk renk capcanlı taze birçok çiçek kullanılarak hazırlanmaktadır. Farklı ve renk modelde buket ambalajlarına sarılarak hazırlanan özel çiçek buketleri itina ile İzmir Çiçekçilik çiçek uzmanları tarafından hazırlanmaktadır. Kaliteli ve kapsamlı çeşitli çiçek buketi modellerini Çiçek Buketi kategorisi altında bulabilir, online çiçek siparişi verebilir, gün içerisinde adrese teslim alabilirsiniz. İzmir Çiçekçilik, ayrıca, 101 gül buketi, 41 gül buketi, nişan buketi, kız isteme buketi gibi özel çiçek buketi siparişlerini de talebe göre özel olarak hazırlamaktadır. 

Gül Buketi

Çiçekler güzelliğin, sevginin ve zarafetin özüdür. Sevdiğimiz kişilere özel günlerde sürpriz yapmak, verdiğimiz değeri göstermek isteriz. Her çiçeğin ve farklı renklerinin anlamı başkadır. En anlamlı çiçeklerin başında ise güller gelir. Güllerin her renk ve tonunu bulmak mümkündür ve güller ile hazırlanan çiçek buketleri çok şık ve ilgi çekicidir. Kırmızı gül buketi romantiktir ve tutkulu aşkı çağrıştırır, pembe gül buketi sevgiyi ve iyimserliği hissettirir, yavruağzı gül buketi beğeni ve hayran anlamına gelir, sarı gül buketi dekoratiftir ve sonbaharı çağrıştırır, beyaz gül buketi masum ve saf sevgi anlamına gelir. İzmir Çiçekçilik, farklı sayıda farklı renkte ve türde güller kullanarak en güzel gül buketlerini hazırlamaktadır. Gül buketinde kullanılan güller yerli veya ithal güller olabilmektedir. Uzun boylu rodos kırmızı gül, lavnata rengi gül, fildişi gül gibi nadir bulunan güller ile de özel gül buketi tasarımları hazırlanmaktadır.

Papatya Buketi

Papatyalar, gündüzleri harika bir şekilde açan hoş görünümlü çiçeklerdir. Papatyalar, sevgiyi, neşeyi, masumiyeti simgeler. Papatya ailesinin yeryüzünde bilinen 20.000'den fazla türü olmaktadır. Papatyalar aynı zamanda, sabır ve emek verilen sevgiyi sembolize eder. Papatyalar, anneye, eşe, dosta, sevgiliye hediye olarak verilebilecek en gözde çiçeklerdendir. Papatyalar, sarı, beyaz, pembe ve farklı renklerde bulunabilir. Beyaz papatyalar masumiyeti, sarı papatyalar neşeyi ve yeni bir başlangıcı, pembe papatyalar iyimserliği ve sevecenliği temsil eder. Papatya buketi, alıcı kişiyi çok özel hissettirecek incelikli ve nazik bir hediye çiçektir.

Ayçiçeği Buketi

Diğer adı günebakan olan ayçiçeği buketi, en trend çiçek buketlerinin başında gelmektedir. Ayçiçeği, mutluluk çiçeği olarak bilinir. Güneşin rengini yansıtan ve bulunduğu ortama neşe saçan ayçiçeği ile hazırlanmış buketler çok şık ve gösterişlidir. Ayçiçeği güneş ile beslenir ve etrafına güneşten aldığı pozitif enerji yaymaktadır. En taze ve doğal, kırlardan toplanmış ayçiçekleri kullanılarak hazırlanmış ayçiçeği buketlerinin alıcı kişiyi mutlu edeceğinin garantisini verebiliriz. Ayçiçeği buketi sevilen kişi gönderilmektedir. İster kız arkadaşınız, ister yakın bir dostunuzun gününü keyiflendirmek ve mutlu etmek için tercih edebileceğiniz en güzel Ayçiçeği buketi modellerini İzmir Çiçekçilik'te bulabilir, kolaylıkla online çiçek siparişi verebilirsiniz.
Whatsapp ile Sipariş