Bonzai

Bonzai

  • 1.700 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5212

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Orta boy bonzai, beyaz seramik saksı içerisinde bulunmaktadır. Bonzai, Asya'ya özgü tropikal bir bitkidir. Koyu yeşil yaprakları, bodur ve orijinal görüntüsü ile tüm iç mekan bitkileri arasında farklı bir yere sahiptir. Bonzai ağaç olarak da bilinen Bonzai bitkisi, odunsu bir gövdeye sahiptir ve minyatür bir ağaç görüntüsüne sahiptir. Genellikle iç mekanlerı, ofisi, evi dekore etmek için kullanılan Bonzai aynı zamanda dış mekanları da süslemek amacı ile kullanılmaktadır Taşınabilirliği, bulunduğu ortamda az yer kaplaması, bakımının kolay olması sebebi ile popülerliği günden güne artan Bonzai dostlarınıza, yakınlarınıza gönderebileceğiniz kalıcı bir çiçek üründür.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR