Bordo Seramikte Kaktüs
Bordo Seramikte Kaktüs

Bordo Seramikte Kaktüs

  • 130 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 2363

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 25 - 30 boylarında ürün, özel bordo seramik içerisine hazırlanmaktadır. Sukulentler, düğün, ev ve bahçe dekorasyonları için oldukça trend. Sukulentin en populer türü olan kaktüs kuru iklimlerde yetişen dikenli, etli, çiçek açan bodur bitkilerdir. Yeşil yaprakları su depoladığı için susuzluğa dayanıklı bitkilerdir. Bakımı son derece kolay, egzotik görünümlü, uzun ömürlü sukulentler bulunduğu ortama canlılık katar.  Dekoratif ve hoş görünümlü kaktüs ve sukulentler aynı zamanda incelikli ve hoş bir hediye seçeneğidir.      

Mevsime ve stok durumuna göre üründe değişiklik olabilir.         

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR