Çelenk Kırmızı Beyaz Özel İki Katlı

Çelenk Kırmızı Beyaz Özel İki Katlı

  • 550 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1954

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

2.7 metre boyunda iki katlı özel çelenk, kırmızı karanfiller, beyaz gerberalar ve beyaz güller ile hazırlanmaktadır. Düğün ve açılış çelengi, sizleri en iyi şekilde temsil edecektir. Çelenk üzerine büyük beyaz şerite talebe göre gönderen şahıs ismi veya logolu firma ismi yazılabilir. Kırmızı renk, mutluluk neşe ve enerjinin temsilidir. Dikkatleri üzerine çekecek ve bulunduğu ortamı dekoratif görüntüsü ile güzelleştirecek çelenk harika bir seçim olacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR