Kırmızı Duvak Çelenk

Kırmızı Duvak Çelenk

  • 550 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 3463

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

2.7 metre boyunda kırmızı karanfilli şık ve gösterişli açılışa ve düğüne özel çelenk ile sevdiklerinizin heyecanlarına ortak olabilir, güzel temennilerinizi iletebilirsiniz. Kırmızı rengi ve hoş görüntüsü ile bulunduğu ortamda tüm dikkatleri üzerine çeken kırmızı duvak çelenk üzerine talebe göre yazılan gönderen şahıs ismi veya logolu firma ismi ile sizleri en iyi şekilde temsil edecektir. Kırmızı çelenk etrafı dekoratif yeşil yapraklar ile süslenerek sunulmaktadır. Talebe göre süslemede değişiklik yapılabilir. 

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR