Çiçek Çikolata Hediye Kutusu

Çiçek Çikolata Hediye Kutusu

  • 740 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 3255

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

30 x 17 cm ebatlarında siyah şık kutu içerisinde Elit Gold Madlen ( 500 g ), Truffle Elit ( 225 g), 3 adet Damak kare çikolata, 3 adet kare Eti çikolata, 3 adet Damak, 3 adet Eti uzun çikolata ve fanusta mavi güller bulunmaktadır. Alıcı kişiye incelikli, şık ve çok hoş bir sürpriz yapmak için en güzel çiçek ve çikolatalar ile hazırlanmış hediye kutusunu gönderebilir, kişiye kendisiniz çok özel hissettirebilirsiniz.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR