Kutuda Gül 21 Adet Kalp Çikolata
Kutuda Gül 21 Adet Kalp Çikolata
Kutuda Gül 21 Adet Kalp Çikolata

Kutuda Gül 21 Adet Kalp Çikolata

  • 230 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5943

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 35 cm yüksekliğinde ürün, siyah beyaz şık kutu üzerine birinci kalite 21 adet kırmızı gül, gelin çiçeği cipsolar ile hazırlanmaktadır. Kutuda güllerin yanında bir paket dolusu Elit marka kalpli, lezzetli çikolata bulunmaktadır. O özel kişiyi, özel hissettirecek ve verdiğiniz değeri somutlaştıracak ürün kalp çalan, çarpıcı bir hediyedir. Sevgiliye, aşkı temsil eden kırmızı renklerin yoğun olarak kullanıldığı çiçek ve çikolatalardan hazırlanmış hediye hem içinizden geldiği için hem de özel günlerde gönderilebilecek özenli bir pakettir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR