Çiçek Çikolata Hediye Kutusu
Çiçek Çikolata Hediye Kutusu

Çiçek Çikolata Hediye Kutusu

  • 374 ,00 TL  
  • 299 ,20 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 4505

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

25x25 kutu içerisinde 10 adet Gül, 1 demet papatya, 225 gr truffle, 1 adet sevimli ayıcık, 2 adet Nutella, 25 g çikolata ile muazzam bir hediye sepeti kutusu hazırladık. İzmir hediye çiçek ve çikolata kutusu ile sevdiklerinize çok hoş bir sürpriz yapın. Kırmızı kurdele ile süslemesi yapılmış şık siyah kutudan çıkan birbirinden incelikli ve romantik ürünler, sevginizi ve ince düşüncenizi karşınızdaki kişiye yansıtmanıza yardımcı olacak. Sevgililer günü, doğum günü, yıldönümü ve anneler günü gibi özel günlerde sonsuz sevginizi usta ellerce hazırlanmış öze çiçek çikolata hediye kutusu ile iletebilirsiniz.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR