Desenli Kutuda 21 Kırmızı Gül
Desenli Kutuda 21 Kırmızı Gül

Desenli Kutuda 21 Kırmızı Gül

  • 149 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1289

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

23*18 ebatlarında siyah şık kutu içerisine 21 adet birinci kalite kırmızı gül kullanılarak hazırlanmış ürünün süslemesi cipsolar ve kırmızı kurdele ile yapılmaktadır. Zarafetin kırmızı güller ile parıldayan hali ile çok romantik ve şık bir hediye çiçek ürünü ortaya çıkmaktadır. Aşk dolu ve zarif hediyeyi alacak kişi kendisini çok şanslı hissedecek. Yunan ve Roma dönemlerine kadar uzanan kırmızı güllerin sevilen kişiye hediye edilme geleneği, aşkın zaman ve sınır tanımayan temsilcisidir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR