Evlilik Teklifi Buketi

Evlilik Teklifi Buketi

  • 800 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 4090

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

21 adet birinci kalite kırmızı gül, cipso ve dekoratif garnitürler ile hazırlanan evlilik teklifine özel gül buketi, özel gününüzü daha da özel kılıp, sevgilinizi çok mutlu edecek.

Aşkınızın çiçek açmasına vesile olacak evlilik teklifi buketi, yüzyıllardır birbirini seven çiftlerin hayatlarını birleştirmeye karar vermesinin sembolüdür. Bu hoş ritüel, dünyanın her yerinde hayatınızın aşkını kutsamak ve evlenme teklifini romantik ve özel bir hale getirmek için vazgeçilmez bir gelenek haline gelmiştir. Evlilik teklifi çiçekleri arasında en çok tercih edilen ise kırmızı gül buketidir. Her çiçeğin kendine özgü bir anlamı ve kullanım yeri vardır. 21 kırmızı gül buketi, biricik sevgilinize müstakbel eşiniz olması için teklifte bulunurken seçilebilecek özel bir çiçek buketidir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR