Fanusta Hüsnü Yusuf

Fanusta Hüsnü Yusuf

  • 139 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5824

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Pembe, mor ve beyaz tonlarda hüsnü yusuf, cipso ve dekoratif garnitürler ile cam fanus içerisine hazırlanmaktadır. Karanfil familyasından Hüsnü Yusuf çiçeği, Güney Avrupa kökenli bir bitkidir. Büyüleyici güzel görünümlü çiçeğin yaprakları, pembe, mor ve menekşe renklerindedir. Çekici rengi ile bulunduğu ortamda ilgi odağı olan, Hüsnü Yusuf, fanus içerisinde son derece dekoratif görünümü ile bulunduğu ortamın havasını değiştirecektir. Ayrıca, Hüsnü Yusuf çiçeği ustalığın ve becerikliliğin sembolüdür.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR