Kalp Vazoda Kırmızı Güller

Kalp Vazoda Kırmızı Güller

  • 890 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : C1023

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 40 cm yüksekliğinde aranjman, 11 adet birinci kalite kırmızı gül ile kalp vazo içerisine hazırlanmaktadır. Havada aşk kokusu yaratan, kalpli vazoda kırmızı güller alıcı kişiye olan sevgi ve bağlılığınızı, verdiğinizi önemi anlatıyor. Duyguların en güzeli aşkın en naçizane sembolü kırmızı güllerdir. Hayatı daha anlamlı kılan, mutluluk kaynağınız olan  o özel kişinin varlığına teşekkür etmek, sevgimizi ve hoş duygularınızı iletmek istediğinizde yardımınıza kalp vazoda en romantik güller ile hazırlanmış çiçek aranjmanı koşacak. Bazen çiçekler, anlatmak istediklerimizi bizlerden daha iyi ve etkili bir şekilde anlatır. Sözcüklerin yetersiz kaldığı, duygularımıza tercüman olamadığı yerlerde doğanın veli nimeti, en güzel varlıklardan olan hoş çiçekler, sevgimizi sunmanın en şık ve anlaşılır yoludur.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR