Gül Çikolata Sepeti

Gül Çikolata Sepeti

  • 315 ,00 TL  
  • 252 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 4797

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

11 Gül 5 Nutella 2 Damak Çikolata -  27 cm yüksekliğinde beyaz şık kutu içerisine kırmızı güller, lezzetli Nutella çikolatalar ve kare fıstıklı çikolatalar ile sevdiğiniz, değer verdiğiniz birini çok mutlu edebilirsiniz. En güzel ve en lezzetli ürünlerin bir araya getirildiği kutu alıcı kişiyi mest edecek türden. Seratonin (mutluluk) kaynağı lezzetler ile çiçekler arasında en romantik olanı kırmızı güllerin enfes sunumu adresinize kadar teslim edilecektir.Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR