Kalp Kutuda Ayıcık Gül Çikolata

Kalp Kutuda Ayıcık Gül Çikolata

  • 150 ,00 TL  
  • 120 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 5280

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Kalp Kutuda Ayıcık, Gül, Çikolata - Kalp şeklindeki kutu içerisinde kırmızı güller, antep fıstıklı Damak çikolata, beyaz sevimli puluş ayıcık ile hazırlanmış aşk ve sevgi dolu hediye kutusu en romantik sözleri sizin yerinize söyleyecek. Kırmızı güller, çikolata ve ayıcık kombinasyonu o özel kişiye aşkınızı anlatmanın en samimi ve kolay aracı olacaktır. İnce düşünülmüş kırmızı gül kutusu, tüm havayı değiştirecek romantik bir atmosfer yaratacak.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR