Vazoda 11 Gül

Vazoda 11 Gül

  • 99 ,00 TL  
  • 79 ,20 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 5269

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Vazoda 11 Gül - 25 cm boyunda cam vazo içerisine 11 adet birinci kalite kırmızı gül, dekoratif yapraklar ve cipsolar kullanılarak hazırlanmış romantik gül tasarımı kalbinize yakın olan kişiler için zarif, ikonik ve romantik bir hediyedir. Vazoda 11 kırmızı gül "Seni seviyorum" mesajını vermek için özen ile hazırlanıp, yerel çiçekçiler tarafından dilediğiniz adrese teslim edilmektedir. Ayrıca güllerin yanına ekleyeceğiniz hoş notlar ile, çiçek hediye ürününüzü daha da anlamlı kılabilirsiniz.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR