Kalpli Uçan Balon ve Ayıcık

Kalpli Uçan Balon ve Ayıcık

  • 300 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 1946
Stokta yok. Benzer ürünler için tıklayınız.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Sevgilinize, biricik aşkınıza uçan kalpli balon ve 40 cm sevimli ayıcık Teddy Bear ile romantik ve sevimli bir sürpriz yapabilirsiniz. Ayıcık eşliğinde kırmızı parlak uçan balon ise aşkınızın sembolüdür. Sevgiliye doğum günü hediyesi, sevgiliye sevgililer günü hediyesi için ne alınır diye düşünmenize gerek kalmadan, aşk dolu en güzel ayıcık ve kalpli balon hediye ürünleri hazırlan İzmir Çiçekçilik ile sevgilinize unutulmaz bir sürpriz yapabilirsiniz.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR