Pembe Duvak Açılış Düğün Çelenk

Pembe Duvak Açılış Düğün Çelenk

  • 1.100 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5678

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

İzmir Çiçekçilik ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

2.7  metre boyunda boyunda çelenk,  pembe gerberalar kullanılarak hazırlanmaktadır. Beyaz şerit üzerine lacivert puntolar ile talebe göre yazılacak şahıs isimleri, logolu veya logosuz firma isimleri sizleri en iyi şekilde temsil edecektir. Güzel bir olayı kutlamak veya tebrik etmek amaçlı çiçek göndermek gelenekseldir. Taze ve güzel çiçekler ile hazırlanan şık bir çelenk, özel zamanlarda sevdiklerinize güzel duygu ve dileklerinizi iletmenin en şık ve kolay yoludur. Pembe gerberalar ile hazırlanmış bir çelenk iyimser düşünceler, gelecek güzel günleri sembolize eder. 


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR