Kutuda 11 Gül ve Çikolata

Kutuda 11 Gül ve Çikolata

  • 280 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 4966

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

23 x 20 cm ebatlarında kutuda 11 adet kırmızı birinci kalite gül, gelin çiçeği cipsolar ile hazırlanmış kırmızı güllerin yanı sıra 1 adet büyük boy Damak çikolata bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak kutu üzerine fotoğraf eklenebilir. En güzel güller ve en lezzetli çikolataların birlikte sunulduğu ürün, sevdiğiniz kişi için seçilmiş incelikli ve olağanüstü bir hediyedir. Gül ve çikolata kutusu herhangi bir mağazada bulabileceğiniz hediye üründen daha fazlasını sunmaktadır. Yanına eklenecek güzel kişisel notlar ile o özel kişiyi çok daha özel hissettirecek, bağlılığınızı artıracak hediye ürün ile harika bir sürpriz yapabilirsiniz.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR