Kutuda 11 Gül ve Kalp Çikolata

Kutuda 11 Gül ve Kalp Çikolata

  • 170 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 3985

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 30 cm yüksekliğinde ürün, siyah beyaz kutu içerisine 11 adet birinci kalite  kırmızı gül ile hazırlanmaktadır. Yanında 1 adet Elit marka lezzetli çikolata kutusu bulunmaktadır. Kırmızı güllerin, romantizm ile bağdaştırılmasının temellerinin eski Mısır'dan geldiğine inanılmaktadır. Bir efsaneye göre Krala olan aşkını dillendirmek isteyen Kleopatra, kralın odasının zeminini gül yaprakları ile kaplattırmıştır. Yüzyıllardır kırmızı güller, saraylarda sevilen bayana sevgiyi ve beğeniyi sunmanın ikonik bir sembolü olmuştur.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR