Kutuda 11 Gül ve Kalp Çikolatalar

Kutuda 11 Gül ve Kalp Çikolatalar

  • 420 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 3390

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Siyah dekoratif, şık özel kutu içerisine 11 adet birinci kalite kırmızı gül ve cipsolar ile hazırlanmış tasarım güller sevgiliye gönderilmek üzere dizayn edilmiş özel bir kutuda gül hediye ürün seçeneğidir. Kutunun çekmecesi üzerinde kırmızı kalp şeklinde lezzetli Elit marka çikolatalar bulunmaktadır. Mutluluk kaynağı lezzetli çikolataların ve kırmızı güllerin neşe veremeyeceği ve kalbini çalamayacağı hiç kimse yoktur. Kırmızı güller güzelliğin sembolüdür, öyle ki kutlamalarda, parfüm yapımında ve beğenilen kişiye duyulan aşkı ve hayranlığı dillendirirken akla gelen ilk imge kırmızı güllerdir. Siyah kutu içerisine hazırlanmış gül tasarımı modernliğin ve klasik güzelliğin tek bir üründe toplandığı incelikli bir hediye tasarım üründür.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR