Kutuda 15 Mavi Gül ve Çikolatalar

Kutuda 15 Mavi Gül ve Çikolatalar

  • 160 ,00 TL  
  • 128 ,00 TL (Kdv Dahil)
  • %20
Çiçek Kodu : 4683

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

20x15 cm ebatında beyaz şık kutu içerisine büyük çiçekli 15 adet mavi gül ve 1 adet Damak marka kare çikolata kullanılarak hazırlanmış göz alıcı mavi gül tasarımı sevdiğiniz kişiyi mest edecek. Ürün garnitürler ile süslenerek daha da dekoratif ve şık bir görünüm elde edilmiştir. Kalite ve zarafeti birleştiren, aynı zamanda sıradan olmayan dikkat çekici mavi güllere hayran kalmamak elde değil. Mavi güller gerçekte doğada bulunmaz. Beyaz güllerin işlem görmesi ile özel olarak hazırlanır ve sunulur. Mavi hayalperest, çekici ve eşsiz bir renktir. Sevdiğiniz kişiye eşsiz ve romantik bir hediye sunmak istediğinizde kutuda 15 gül ve çikolata tasarımı doğru karar olacaktır.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti

100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Hızlı Teslimat

HIZLI TESLİMAT

Mükemmel Fiyatlar

MÜKEMMEL FİYATLAR