Kutuda 35 Kırmızı Gül Vip

Kutuda 35 Kırmızı Gül Vip

  • 850 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 2469

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Siyah şık kutu içerisine birinci kalite 35 adet kırmızı gül ve dekoratif garnitürler ile hazırlanan ürün süslemesi siyah kurdele ile yapılmaktadır. Talebe göre süsleme ve renklerde değişiklik yapılabilir. Çiçeklerin popülerliği zamana ve trendlere göre dönem dönem değişir. Çiçekler arasında kırmızı güllerin ayrı bir yeri vardır. Yüzlerce yıldır, biricik sevgiliye hediye edilmekten asla vazgeçilmeyen ve alıcı kişiyi güzelliği ile büyüleyen kırmızı güllerin popülerliği asla düşmemektedir. Modern görünümlü kutular üzerine tasarlanan güzelliğin somutlaşmış hali kırmızı güller, bakanları mest edecek ve hayranlık uyandıracak türden. İster içinizden geldiği için olsun ister özel bir gün veya sebeple, özel kişiye VIP bir hediye ürün göndermek istendiğinde kutuda 35 gül VIP tasarım kesinlikle çok hoş bir seçim olacaktır.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR