Kutuda Beyaz Çiçek Aranjmanı

Kutuda Beyaz Çiçek Aranjmanı

  • 370 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 5220

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 75 cm boylarında ürün, siyah şık kutu içerisine beyaz güller, beyaz lisyantuslar, zambak familyasının en özel türü lilyumlar, cipsolar, vergasuslar ve dekoratif yeşil yapraklar kullanılarak hazırlanmaktadır. Şık ve gösterişli beyaz çiçek aranjmanını yakınlarınıza göndererek çok hoş bir jest yapabilirsiniz. Aradığınız kaliteli ve masa üzerinde hoş görünecek, alıcı kişiyi fazlası ile tatmin edecek türden zarif ve gösterişli bir ürün ise aradığınızı buldunuz demektir. Güzel ve yaratıcı bir şekilde düzenlenen beyaz çiçek aranjmanı, her mevsim ve zamanda gönderilebilecek harika bir çiçek seçeneğidir. İster yaz sonu, ister ilkbahar başlangıcı olsun, estetik bir beyaz çiçek aranjmanı bulunduğu ortama dinginlik ve natural bir güzellik verir.


Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR