Kutuda Beyaz Güller

Kutuda Beyaz Güller

  • 480 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 3234

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

Yaklaşık 30 - 35 cm yüksekliğinde ürün, modern ve şık siyah kutu içerisine 21 adet birinci kalite beyaz gül kullanılarak hazırlanmaktadır. Beyaz güllerin güzelliği dillere destandır. Masumiyet, sevgi, iyilik, güzelliğin sembolü beyaz güller, kutu içerisinde modernize edilmiş şık sunumu ile oldukça trend. Beyaz güller, huzur ve rahatlık hissi yaratarak, sade zarafet dolu bir güzellik sunar. Sevginin ve saygının en zarif halini sergileyen kutuda beyaz güller, şık ve gösterişli sunumu ile harika bir hediye çiçek seçeneğidir. Sevgiliye, anneye, eşe, dosta gönderilebilecek alternatif bir çiçek olan kutuda 21 beyaz gül tasarımı, alıcı kişinin gönlünü fethedecek. Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR