Kutuda Beyaz Güller Çikolata

Kutuda Beyaz Güller Çikolata

  • 1.300 ,00 TL (Kdv Dahil)
Çiçek Kodu : 2768

Gönderilecek İlçeyi Yazınız alanına "Göndereceğiniz ilçeyi, semti, mahalleyi, Okul, Hastane vb." yerleri yazabilirsiniz. Açık adresi sonraki "Alıcı Bilgileri" ekranında girebilirsiniz.

Ödeme Seçenekleri

Çiçekse ödeme bilgilerinizi güvende tutar. Ödeme esnasında kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler tarafından görünmemektedir.

25 x 23 cm ebatlarında beyaz şık kutu içerisine birinci kalite beyaz güller, 5 adet lezzetli Nutella çikolata, 2  adet Damak çikolata kullanılarak hazırlanmış kutuda çiçek çikolata sepeti, sevdiklerinizi mutlu etmek için mükemmel bir hediye kutusudur. Beyaz güllerin masum aşk ve sevgi anlamına geldiğini herkes bilirken, saygı ve hayranlık anlamına geldiği pek bilinmez. Sevginin en güzel hali, saygı ve hayranlık ile birlikte var olduğudur. Beyaz güllerin ve lezzetli çikolataların göz kamaştıran, birlikteliği özel anlarınızı daha da özel hale getirecektir.

Çiçek siparişiniz alıcı kişinin belirtmiş olduğunuz adresine teslim edilecektir. Belirtmiş olduğunuz adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda: Çiçeğiniz, evlerde ve sitelerde; apartman görevlisi, kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine, firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna imza karşılığında teslim edilebilir.

Bazı iş yerlerinde, hastanelerde ve okullarda çiçeğinizin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin verilmemektedir. Bu durumda çiçeğiniz resepsiyon görevlisine, danışmaya imza karşılığında teslim edilmektedir.

Özel günlerde (Sevgililer Günü, Anneler Günü vb.) teslimat süreleri esneyebilir. Özel günlerde vermiş olduğunuz siparişlerle ilgili süreç konusunda bize danışmanızı öneririz.

Bu Kategorinin En Çok Satanları

Müşteri Memnuniyeti
100% MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Hızlı Teslimat
HIZLI TESLİMAT
İndirimli ve Uygun Fiyatlar
UYGUN FİYATLAR